Łukasz Pietsch - ur. 30 maja 1977 r. Studiował na Uniwersytecie Zielonogórskim. Artysta kabaretowy, muzyk, kompozytor, pianista i aktor kabaretu Hrabi. Z zamiłowania tenisista – amator. Był organizatorem Tenisowych Mistrzostw Polski Artystów Kabaretowych (Artist Cup), które odbyły się w Zielonej Górze, w 2014 r. Aktualny mistrz Polski Artystów Kabaretowych.

Mąż jednej żony ( i to się nigdy nie zmieni) oraz ojciec dwóch córek (tutaj jeszcze różnie może być).

Polski dziennikarz, publicysta, komentator sportowy oraz prezenter telewizyjny. Specjalizuje się w komentowaniu biegów narciarskich, pływania, lekkoatletyki oraz łyżwiarstwa figurowego. Kilkakrotnie nagradzany „Telekamerą”. Związany z inicjatywą „Nie wstydzę się Jezusa”.

Read More: Przemysław Babiarz

Znany i ceniony muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent muzyczny. Założyciel i lider zespołu „Maleo Reggae Rockers”, z którym nagrał 10 płyt i stworzył takie utwory jak: „Serca nie oszukasz”, „Kocham cię tak samo”, „Dzikie serce”, i wiele innych.

Read More: Dariusz Malejonek

Założyciel i lider formacji „T. Love”. Wokalista, autor tekstów, producent muzyczny. Współpracował z wieloma artystami i zespołami, m.in. „Maanam”, Katarzyna Nosowska, „Pidżama Porno”, „Habakuk”. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Prywatnie mąż Marty, oraz ojciec dwójki dzieci, Jana i Marysi.

Read More: Muniek Staszczyk

Polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów.  Zagrała setki koncertów i nagrała dziesiątki płyt. Występowała na scenach w Polsce i za granicą. Laureatka wielu prestiżowych nagród. Znana z piosenek, m.in.: „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Mały elf”, „Napisz, proszę”, „Papierowy księżyc”, Serca gwiazd”, „Tin Pan Alley”, i wielu innych.

Read More: Halina Frąckowiak

Aktorka w popularnych serialach, m.in. „Klan”, „M jak miłość”, „Na Wspólnej”, „Egzamin z życia”, „Blondynka”.
Sędzia rajdowy, dziennikarka. Jakiś czas temu ukazał się z nią obszerny wywiad, pt. „Nawrócona wiedźma”.

Read More: Patrycja Hurlak

Lider i tekściarz rapowego składu FULL POWER SPIRIT (Pełna Moc Ducha). Pedagog - pomysłodawca i twórca programu motywacyjno - profilaktycznego „Znajdź pomysł na siebie”. Prywatnie mąż Justyny, oraz ojciec trójki dzieci, a także kibic sportowy.

Read More: Mirek MIRAS Kirczuk

Urodził się w Dzień Dziecka - chyba nieprzypadkowo. Absolwent prawa na Uniwersytecie Śląskim - chyba przypadkowo.
Redaktor „Gościa Niedzielnego”. Pisarz, dziennikarz i publicysta. Autor książek, m.in. „Radykalni”, „Dziennik pisany mocą”, „Tramwaj, kefir i bułka”, „Pełne zanurzenie”, „Ciemno, czyli jasno”.

Read More: Marcin Jakimowicz

Z wykształcenia ekonomista, z pasji reżyser i polityk, z serca chrześcijanin. W 2002 r. przeżył swoje intensywne nawrócenie. Niedługo potem został asystentem egzorcysty. Doświadczenia z tamtego okresu zapewniły go o tym, że Bóg naprawdę istnieje.

Read More: Michał Kondrat

Polski perkusista. Związany na stałe z zespołem „Skaldowie”. Grał m.in. z Marylą Rodowicz oraz zespołem „New Life’m”. Uczestniczył w wielu festiwalach muzycznych, w Polsce i na świecie. Zagrał tysiące koncertów i nagrał dziesiątki płyt. Jest chętnie zapraszanym świeckim rekolekcjonistą, a także autorem książek.

Read More: Jan Budziaszek

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Postrzegany, jako jeden z najbardziej wiarygodnych i obiektywnych dziennikarzy. Dwukrotnie nagrodzony „Telekamerą”. Zdobywca WIKTORA. Obecnie związany z TVP1, gdzie prowadzi wieczorne wydanie „Wiadomości”. Wcześniej pracował m.in. w TVP2, TV Puls i TVN24. Twórca programów publicystycznych.

Read More: Krzysztof Ziemiec

zm. 21 grudnia 2015

Dominikanin, doktor teologii, duszpasterz akademicki, rekolekcjonista, twórca ośrodków duszpasterskich na Jamnej, w Hermanicach i nad Lednicą. Autor książek, artykułów i felietonów. Jest organizatorem corocznych, czerwcowych, spotkań młodych „Lednica 2000”.

Read More: O. Jan Góra OP