Ur. 03 czerwca 1976 r. w Białej Podlaskiej. W 2002 roku ukończył Wyższe Seminarium Duchowne im. Jana Pawła II w Siedlcach - Nowym Opolu, specjalizując się w tematyce ewangelizacji, następnie studia doktoranckie na UKSW w Warszawie. Od 2011 r. pełni funkcję dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II i bł. Matki Teresy z Kalkuty w diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej. Od 2013 Prezes Fundacji „SMS z NIEBA”. Twórca wielu projektów ewangelizacyjnych.

Read More: Ks. Rafał Jarosiewicz

ur. 24 maja 1985 r. w Białej Podlaskiej. Z wykształcenia teolog. Autorka nazwy projektu SMS z Nieba, w który od początku jego istnienia (z małą przerwą) jest czynnie zaangażowana. Pomysłodawczyni i realizatorka dwóch działów tematycznych (Cytaty dla kobiet oraz Cytaty dla mężczyzn) w aplikacji mobilnej SMS z Nieba.

Read More: Joanna Mrozik

ur. 17 grudnia 1981 w Koszalinie. Informatyk, programista, grafik. Ojciec trójki dzieci (Igor, Romek i Nadia), w małżeństwie z Katarzyna od 9 lat.  Zajmuje się informatycznym i graficznym przygotowywaniem dużych projektów. Prywatnie pasjonat muzyki i zapaleniec freeskatu (freeride). Od strony informatycznej obsługuje duże spotkania ewangelizacyjne, na kilkadziesiąt tysięcy osób np.: Jezus na Stadionie, Licheń – Słowo Stało się Ciałem i inne.