Łukasz Pietsch - ur. 30 maja 1977 r. Studiował na Uniwersytecie Zielonogórskim. Artysta kabaretowy, muzyk, kompozytor, pianista i aktor kabaretu Hrabi. Z zamiłowania tenisista – amator. Był organizatorem Tenisowych Mistrzostw Polski Artystów Kabaretowych (Artist Cup), które odbyły się w Zielonej Górze, w 2014 r. Aktualny mistrz Polski Artystów Kabaretowych.

Mąż jednej żony ( i to się nigdy nie zmieni) oraz ojciec dwóch córek (tutaj jeszcze różnie może być).

Polski dziennikarz, publicysta, komentator sportowy oraz prezenter telewizyjny. Specjalizuje się w komentowaniu biegów narciarskich, pływania, lekkoatletyki oraz łyżwiarstwa figurowego. Kilkakrotnie nagradzany „Telekamerą”. Związany z inicjatywą „Nie wstydzę się Jezusa”.

Read More: Przemysław Babiarz

Znany i ceniony muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent muzyczny. Założyciel i lider zespołu „Maleo Reggae Rockers”, z którym nagrał 10 płyt i stworzył takie utwory jak: „Serca nie oszukasz”, „Kocham cię tak samo”, „Dzikie serce”, i wiele innych.

Read More: Dariusz Malejonek

Założyciel i lider formacji „T. Love”. Wokalista, autor tekstów, producent muzyczny. Współpracował z wieloma artystami i zespołami, m.in. „Maanam”, Katarzyna Nosowska, „Pidżama Porno”, „Habakuk”. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Prywatnie mąż Marty, oraz ojciec dwójki dzieci, Jana i Marysi.

Read More: Muniek Staszczyk

Dziennikarz, publicysta, pisarz. Współpracuje z telewizją TVN. Publikuje na portalu Stacja7.pl Dwukrotny laureat nagrody „Grand Press” oraz Dziennikarskiej Nagrody „Ślad”. Zdobywca Wiktora publiczności. Założyciel Fundacji Kasisi oraz Fundacji Dobra Fabryka. Prowadzi autorski blog www.szymonholownia.com

Read More: Szymon Hołownia

Polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów.  Zagrała setki koncertów i nagrała dziesiątki płyt. Występowała na scenach w Polsce i za granicą. Laureatka wielu prestiżowych nagród. Znana z piosenek, m.in.: „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Mały elf”, „Napisz, proszę”, „Papierowy księżyc”, Serca gwiazd”, „Tin Pan Alley”, i wielu innych.

Read More: Halina Frąckowiak

Aktorka w popularnych serialach, m.in. „Klan”, „M jak miłość”, „Na Wspólnej”, „Egzamin z życia”, „Blondynka”.
Sędzia rajdowy, dziennikarka. Jakiś czas temu ukazał się z nią obszerny wywiad, pt. „Nawrócona wiedźma”.

Read More: Patrycja Hurlak

Lider i tekściarz rapowego składu FULL POWER SPIRIT (Pełna Moc Ducha). Pedagog - pomysłodawca i twórca programu motywacyjno - profilaktycznego „Znajdź pomysł na siebie”. Prywatnie mąż Justyny, oraz ojciec trójki dzieci, a także kibic sportowy.

Read More: Mirek MIRAS Kirczuk

Urodził się w Dzień Dziecka - chyba nieprzypadkowo. Absolwent prawa na Uniwersytecie Śląskim - chyba przypadkowo.
Redaktor „Gościa Niedzielnego”. Pisarz, dziennikarz i publicysta. Autor książek, m.in. „Radykalni”, „Dziennik pisany mocą”, „Tramwaj, kefir i bułka”, „Pełne zanurzenie”, „Ciemno, czyli jasno”.

Read More: Marcin Jakimowicz

Z wykształcenia ekonomista, z pasji reżyser i polityk, z serca chrześcijanin. W 2002 r. przeżył swoje intensywne nawrócenie. Niedługo potem został asystentem egzorcysty. Doświadczenia z tamtego okresu zapewniły go o tym, że Bóg naprawdę istnieje.

Read More: Michał Kondrat

Polski perkusista. Związany na stałe z zespołem „Skaldowie”. Grał m.in. z Marylą Rodowicz oraz zespołem „New Life’m”. Uczestniczył w wielu festiwalach muzycznych, w Polsce i na świecie. Zagrał tysiące koncertów i nagrał dziesiątki płyt. Jest chętnie zapraszanym świeckim rekolekcjonistą, a także autorem książek.

Read More: Jan Budziaszek

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Postrzegany, jako jeden z najbardziej wiarygodnych i obiektywnych dziennikarzy. Dwukrotnie nagrodzony „Telekamerą”. Zdobywca WIKTORA. Obecnie związany z TVP1, gdzie prowadzi wieczorne wydanie „Wiadomości”. Wcześniej pracował m.in. w TVP2, TV Puls i TVN24. Twórca programów publicystycznych.

Read More: Krzysztof Ziemiec

zm. 21 grudnia 2015

Dominikanin, doktor teologii, duszpasterz akademicki, rekolekcjonista, twórca ośrodków duszpasterskich na Jamnej, w Hermanicach i nad Lednicą. Autor książek, artykułów i felietonów. Jest organizatorem corocznych, czerwcowych, spotkań młodych „Lednica 2000”.

Read More: O. Jan Góra OP